2. Trupijada sv. Liberana pripala ekipama ‘Brze’ i ‘Braća Mušići’

27. srpnja 2018.

Na 2. trupijadi sv. Liberana Općine Zažablje 23 ekipe su odmjerile svoje snage na stazi dugoj 200 metara na rijeci Mislini.

Zlatom su se okitile prošlogodišnje pobjednice, ekipa Brze u ženskoj kategoriji, dok su u muškoj kategoriji pobjedu odnijela ekipa Braća Mušići.

Jedna zanimljivost ove trupijade je ekipa Gnjili lukoči koji su imali dosad najbolje vrijeme Trupijade, 1 min i 47 sekundi u eliminacijskim utrkama, međutim u polufinalu su nesretno završili u rijeci. Upravo zbog toga su osvojili posebnu nagradu.

Poslije sportskog dijela natjecanja svojim nastupom su nas razveselili klapa Na kantunuPučki pjevači župe VidonjeKUD Metković i Gradska glazba Opuzen. Zabava je trajala do ranih jutarnjih sati.

Posebna zahvala HGSS – Hrvatska Gorska Služba Spašavanja iz Neretve koja se pobrinula da sve prođe u najboljem redu.

Zadnja izmjena: 27. srpnja 2018.