Dobrodošli na službenu stranicu Općine Zažablje

Održana konstituirajuća sjednica Općinskog vijeća Općine Zažablje

12. lipnja 2017.

Nakon provedenih lokalnih izbora, danas je održana konstituirajuća sjednica Općinskog vijeća Općine Zažablje.

Sjednicu je do utvrđivanja prvog izabranog člana s kandidacijske liste koja je dobila najveći broj glasova vodila  Jagoda Zovko, voditeljica Ispostave ureda državne uprave u Metkoviću, po ovlaštenju predstojnika Ureda državne uprave u Dubrovniku, gosp. Balda Pušića.

Konstituirajuća sjednica općinskog vijeća Zažablja. Za predsjednika je jednoglasno izabran Ivan Vidović, a kao potpredsjednik Mario Galov. Prva sjednica je prošla u dobrom raspoloženju koje ćemo nastojati održati u naredne četiri godine.

Izabrana je Mandatna komisija koja je izvjestila općinske vijećnike o provedenim izborima i novom sastavu Općinskog vijeća.

Vijećnici Općinskog vijeća Općine Zažablje su: ispred Hrvatske demokratske zajednice – Ivan Vidović, Ivana Vrnoga, Josip Obrvan, Mate Žuvelek,Ante Pratežina, a ispred MOST-a Mirko Ivanković, Mario Galov, Danijela Mijoč, Maša Medić.

Nakon svečane prisege novoizabranih općinskih vijećnika za predsjednika Općinskog vijeća izabran je Ivan Vidović, a njegovog zamjenika Mario Galov.

Zadnja izmjena: 20. studenoga 2017.

Skip to content