Dobrodošli na službenu stranicu Općine Zažablje

Javni uvid u prijedlog Programa raspolaganja poljoprivrednim zemljištem u vlasništvu države na području Općine Zažablje

15. svibnja 2018.

Sukladno članku 29 Zakona o poljoprivrednom zemljištu (NN 20/2018), Općina Zažablje izlaže na javni uvid prijedlog Programa raspolaganja poljoprivrednim zemljištem u vlasništvu države na svom području.

Uvid u Prijedlog može se izvršiti u prostorima Općine Zažablje, Mlinište 24 u razdoblju od 15. svibnja do 30. svibnja  radnim danom od  8,00 sati do 12,00 sati. Također, uvid je moguć i putem općinske internetske stranice www.opcina-zazablje.hr.

Pisane prigovore ili primjedbe na prijedlog Programa moguće je podnijeti najkasnije do isteka javnog uvida. O svim prigovorima odlučivat će Općinsko vijeće Općine Zažablje u roku od 30 dana od podnošenja istih.

Načelnica:
Maja Vrnoga,oec.

Preuzmite dokumente:
Javni uvid u prijedlog Programa raspolaganja poljoprivrednim zemljištem u vlasništvu države na području Općine Zažablje 
PROGRAM RASPOLAGANJA POLJOPRIVREDNIM ZEMLJIŠTEM U VLASNIŠTVU REPUBLIKE HRVATSKE ZA OPĆINU ZAŽABLJE

Zadnja izmjena: 21. svibnja 2018.

Komentari su zatvoreni.

Skip to content