26. listopada 2020.

Pozivaju se zainteresirane nezaposlene osobe s područja Općine Zažablje, koje su u evidenciji Hrvatskog zavoda za zapošljavanje RH da dostave prijave za rad na Javnim radovima, u Programu koji obuhvaća poslove održavanja čistoće na području Općine Zažablje, uređenje tematskih staza, čišćenje raslinja i uklanjanje otpada, održavanje i uređenje dječjih igrališta na području Općine Zažablje.

Za navedeni program traži se ukupno 15 (petnaest) osoba na rok od 6 (šest) mjeseci.

Sredstva za financiranje Javnih radova osigurava Hrvatski zavod za zapošljavanje.

Više detalja u dokumentu: Javni poziv za prijavu kandidata za Program zapošljavanja nezaposlenih osoba u Javnim radovima na području Općine Zažablje

Zadnja izmjena: 26. listopada 2020.