Dobrodošli na službenu stranicu Općine Zažablje

JAVNI POZIV Jednokratna novčana pomoć za sufinanciranje školskog pribora i radnih materijala za osnovnoškolce i srednjoškolce

2. rujna 2022.

Općina Zažablje objavila je Javni poziv za ostvarivanje prava na jednokratnu novčanu pomoć za sufinanciranje nabave školskog pribora, opreme i radnog materijala učenicima osnovne škole (od 5. do 8.razreda) i učenicima srednjih škola/gimnazija ( od 1. do 4. razreda) za školsku 2022./2023.godinu

 1. Općina Zažablje poziva roditelje/skrbnike učenika osnovnih škola (od 5. do 8. razreda) i srednjih škola/gimnazija ( od 1. do 4. razreda) koji imaju prebivalište na području Općine Zažablje da podnesu zahtjeva za ostvarivanje prava na jednokratnu novčanu pomoć za sufinanciranje nabave školskog pribora, oprema i radnog materijala za školsku 2022./2023. godinu.
 2. Predmet Javnog poziva je dodjela jednokratne novčane pomoći za sufinanciranje nabave školskog pribora, opreme i radnog materijala učenicima osnovnih škola ( od 5. do 8. razreda) u iznosu 200,00 kuna te za učenike srednjih škola/gimnazija u iznosu 400,00 kuna za školsku 2022./2023.godinu
 3. Zahtjev za ostvarivanje prava na jednokratnu novčanu pomoć za sufinanciranje nabave školskog pribora, opreme i radnog materijala na propisanom obrascu podnosi roditelj/ skrbnik Jedinstvenom upravnom odjelu Općine Zažablje.
 4. Uz popunjeni zahtjev (vlastoručno potpisan od roditelja/skrbnika) potrebno je priložiti sljedeće:
  • Presliku osobne iskaznice roditelja/skrbnika (obje strane osobne iskaznice)
  • Fiskalni/e račun/e kupnje školskog pribora i radnog materijala (na istom računu mogu se nalaziti školski pribor, oprema i radni materijal za roditelje s više djece, te može biti više računa različitih dobavljača).
  • Presliku tekućeg računa ili žiro računa ili zaštićenog računa na kojem je vidljiv IBAN
 5. Obrazac zahtjeva može se preuzeti na web stranici Općine Zažablje opcina-zazablje.hr i uredu Općine Zažablje.
 6. Zahtjev se podnosi osobnom dostavom u ured Općine Zažablje, Mlinište 24, Mlinište, od ponedjeljka do petka u vremenu od 8:00 do 12:00 sati ili stanjem poštom na adresu: Općina Zažablje, Mlinište 24, 20353 Mlinište ili slanjem na e-mail adresu zazablje@du.t-com.hr skeniranog/slikanog obrasca zahtjeva koji je vlastoručno potpisan i s priloženom potrebnom dokumentacijom.
 7. Javni poziv je otvoren od 5. rujna 2022.godine (ponedjeljak) do 16. rujna 2022. (petak)

DOKUMENTI

Zadnja izmjena: 2. rujna 2022.

Komentari su zatvoreni.

Skip to content