Otvorene prijave za Trupijadu sv. Liberana

3. srpnja 2023.

22. srpnja (subota ) 2023 . – sa startom u 17:00 h održati će se ovogodišnje izdanje trupijade Sv.Liberana – utrka trupama u parove .

Prijave za utrku počinju danas 03.srpnja, te završavaju 20. Srpnja u 00:00h ,a iste se šalju na facebook stranicu TRUPIJADA OPCINE ZAZABLJE ili porukom na broj mob. 0981990500/ 0957779893 . Pravo na natjecanje imaju sve osobe iznad 16 godina , a u prijavama slati :

-IME I PREZIME(obojice natjecatelja/ica)

-IME EKIPE

-GODIŠTA NATJECATELJA

Uplata po ekipi iznosi 10 eura , te se iste izvršavaju na dan natjecanja ispred crkve SRCA ISUSOVA I MARIJINA , gdje će natjecatelji preuzimati svoju opremu za utrku (trupe , vesla , spužve ).

PRAVILA :

– Svi natjecatelji nastupaju na vlastitu odgovornost i dužni su to potpisati na dan utrke

– Svi natjecatelji imaju iste uvjete : organizator će omogućiti ista vesla i iste trupe za sve

– Svi natjecatelji su dužni čuvati opremu koju preuzmu

– Maksimalni broj prijava limitiran je na 30 posada i iza toga se prijave zatvaraju .

SUSTAV NATJECANJA

– utrka je duga 200 metara

– start je ispod mosta u Mliništu

– cilj utrke je ispred Crkve

– u jednoj utrci sudjeluju 4 trupe.

– iz svake utrke samo pobjednici idu dalje , dok drugosplasirane ekipe iz svake utrke čekaju kraj prvog kruga , te će se ovisno o broju ekipa , i drugoplasirane ekipe plasirat u višu fazu natjecanja na osnovi svojih vremena , npr. ako bude 20 ekipa na startu , to je 5 utrka po četiri trupe , gdje izravno ide 5 pobjednika tih utrka u daljnju fazu natjecanja , a s njima i tri najbolja drugoplasirana tima . Eventualno organizator zadržava pravo na promjenu sustava natjecanja o čemu će svi natjecatelji biti obaviješteni na samom startu utrke .

-svako nepoštivanje pravila tokom utrke , sudci utrke kažnjavati će sa penalima ( 5sec oduzimanje od rezultata )

NAGRADE će biti isplaćene iz fonda za nagrade.

Vidimo se na startu, prijavite se na vrijeme .

SPORTSKI POZDRAV!

Zadnja izmjena: 25. kolovoza 2023.