Dobrodošli na službenu stranicu Općine Zažablje

Župan Dobroslavić sa zamjenicom Marević i ravnateljicom DUNEA-e posjetio općinu Zažablje

4. studenoga 2020.

Općinu Zažablje u utorak je posjetio župan Nikola Dobroslavić u pratnji sa zamjenicom Žaklinom Marević i ravnateljicom RRA DUNEA-e Melanijom Milić.

U društvu načelnice Maje Vrnoge upriličen je i obilazak nekoliko projekata u općini Zažablje poput Centra aktivnosti mladih u zajednici, Društvenog doma Mlinište i mjesta budućeg parkirališta u mjestu Mlinište.

Potom župan Dobroslavić sa zamjenicom i ravnateljicom DUNEA-e u Opuzenu se susreo s neretvanskim gradonačelnicima i načelnicima, a na sastanku je bilo riječi o aktualnoj situaciji vezanoj uz COVID-19, Intervencijskom planu za Neretvu, plasmanu mandarina, zakupu poljoprivrednog zemljišta i županijskim projektima važnim za neretvansku dolinu.

Zadnja izmjena: 4. studenoga 2020.

Komentari su zatvoreni.

Skip to content